Ludzie uwielbiają muzykę

Gry starożytność cieszą się sporym powodzeniem

  • Posted on: 21 September 2021
  • By: addmean
11 legends
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
Jeśli uwielbiamy przeróżnego rodzaju gry komputerowe, to bez wątpienia powinniśmy spojrzeć, co jest nam tu proponowane. Im więcej graczy będzie grywało w daną grę, tym większa będzie szansa, że nam także się będzie podobać.


Czy mieliśmy już gry starożytność?


Powinno się myśleć który typ gier najbardziej nam pasuje, tak abyśmy otrzymali świadomość, że wybierzemy te najlepsze dla siebie.

Nagranie płyty to przepustka do świata koncertów

  • Posted on: 12 September 2021
  • By: addmean
Płyta z muzyką
Author: Mrs. Gemstone
Source: http://www.flickr.com
Początkującym zespołom trudno jest wybić się

Jeżeli spoglądamy na jakąkolwiek branżę muzyczną, można mieć wrażenie, że jest już ona zamknięta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo nowego, gdyż przeważnie przewijają nam się przed oczami te same zespoły. Prawda jest taka, że nowe zespoły muszą mieć ogromną moc wybicia się, muszą nagrać demo tak dobre, żeby chociaż jedno studio nagrań zechciało wydać ich płytę i popierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.

Krótki przegląd typów kawałków muzycznych

  • Posted on: 10 September 2021
  • By: addmean
na koncercie muzycznym
Author: Chris Musil
Source: http://www.flickr.com
Sztuka, jakiej tworzywem jest brzmienie towarzyszy ludziom w różnych odmianach od stuleci. Nie jest prosto jednoznacznie określić choć w przybliżeniu datę pojawienia się muzyki. Wiadomo jednakże, że już jednostajny śpiew ludzi jaskiniowych były pierwszą próbą jej stworzenia. Neandertalczyk na pewno śpiewał aby przydać sobie otuchy i poprawić nastrój. W erze Antyku zaszedł rozwój muzyki. Powstały przede wszystkim liczne instrumenty dęte drewniane (np. fujarki) oraz strunowe (np. harfa, lira). Nie brak było również oryginalnych instrumentów jak chociażby muszli.

W jaki sposób można w dzisiejszych czasach uczyć się o historii - krótki przewodnik po płytach i piosenkach wojskowych

  • Posted on: 14 May 2021
  • By: addmean
Nie tracąc nadziei

Nawet po tylu latach, przerażające wspomnienia z Powstania Warszawskiego w dalszym ciągu trwają w umysłach dużej grupy, szczególnie tych, którzy przetrwali te okropności w Warszawie. Młode generacje tego nie poznają, mogą wyłącznie zerknąć na mundury ilustrowana encyklopedia. Należy tu również wtrącić o ludziach zamkniętych w gettach przez hitlerowskiego przywódcę Adolfa Hitlera.

Pages