Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Przedsiębiorcy, którzy mają w planach rozszerzyć swoją działalność potrzebują przede wszystkim kontaktów

  • Posted on: 2 April 2022
  • By: addmean
Jasne że, nie są zmuszeni iść do tego celu na piechotę i samemu szukać przyszłych klientów. Rozwiązanie na odnalezienie takich może okazać się łatwiejsze.


W takim wypadku doskonałym wyjściem wydaje się być Kupno bazy danych osobowych.
rodzina
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


W tym momencie momentalnie nasuwa się jednak pytanie, czy to bywa zgodne z prawem, skoro ochrona danych osobowych bywa tak pilnie strzeżona przepisem prawa? Trzeba bezwzględnie w tym punkcie dodać, że zakup takiej bazy danych osobowych w świetle obowiązujących przepisów okazuje się zwyczajnie przetwarzaniem, lecz mimo to takie rozwiązanie nie okazuje się niezgodne z obowiązującym prawem. Jeżeli zdecydujemy się na taki zakup należałoby zwrócić tylko baczną uwagę na to, czy podmiot oferujący taką sprzedaż posiada wszelakie wymagane ustawą zgody zarówno na przetwarzanie, jak i na odsprzedanie danych. Dopiero wtedy sytuacja jest jak najbardziej klarowna i nie ma podstaw, aby się tego obawiać. Należałoby w tym punkcie nadmienić, że podmiot mający zgodę na odsprzedanie bazy danych osobowych nie ma obowiązku zwracać się do zainteresowanych z ponowną prośbą o wyrażenie zgody na taki ruch, nawet w sytuacji, gdy od czasu takiego wyrażenia zgody minęło rzeczywiście bardzo dużo czasu. Jego upływ nie ma tutaj żadnego znaczenia.
Nie ma postaw by się bać takich rozwiązań, należy tylko bardzo dokładnie sprawdzić, czy podmiot odsprzedający takie zgody na sprzedaż i przetwarzanie danych ma.

Nie chcesz skończyć intrygującego tematu na tym wpisie? Więc zapraszamy do następnych - kliknij link (https://www.linde-mh.pl/pl/Produkty/Wozki-paletowe/M25/) i przejdź na analogiczną stronę.

To całkowicie wystarczy