Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Dojście do pełnej sprawności po ciężkich urazach wymaga dużo czasu

  • Posted on: 15 October 2021
  • By: addmean
To czasami kilkumiesięczna walka o sprawność, okupiona nie wyłącznie cierpieniem, lecz także bardzo dużym poświęceniem. To sprawdzian siły woli. Taka rehabilitacja to ogromny ból, niestety bez tego nie doczekamy się efektów.


podwieszka dwustawowa
Author: MIKI Yoshihito
Source: http://www.flickr.com
Purina ProPlann dla kotów
Source: www.zwierzakowo.pl


Nie powinno się jednakże się poddawać, ponieważ wyniki ogromnie często są wSPAniałe.


Niepełnosprawność, czy to będąca skutkiem urazu, lub także spowodowana chorobą za każdym jednym razem wymaga dużej siły zaparcia, by przetrwać ten najgorszy w życiu czas.Unieruchomiony człowiek bywa skazany na pomoc innych osób, a bliscy starają się jej udzielać w jak najszerszym zakresie.

Zainteresował Cię ten tekst? Wejdź więc do następnego artykułu i czytaj karmy dla kotów tak długo, jak zechcesz o intrygujących Cię zagadnieniach.

Czasami jednak sami nie wiemy, jak najwłaściwiej pomóc bliskiej osobie, jakich przedmiotów stosować do pielęgnacji czy rehabilitacji. Cóż, wiele porad z pewnością udzieli nam rehabilitant. Niesłychanie częstym zakupem osób opiekujących się niepełnosprawnymi ruchowo okazuje się też podwieszka dwustawowa. Świetnie nadaje się do terapii stawu biodrowego jak również kolanowego. Taka podwieszka dwustawowa wytworzona z pikowanej tkaniny bywa wyposażona w specjalne zaczepy do podwieszania ułatwiające rehabilitację. Należałoby w tym punkcie zaznaczyć, że okazuje się ona idealna tak samo do podwieszania kończyn dolnych jak też górnych, a rehabilitacja (zobacz www.rehafit.org/) z jej okazuje się o bardzo wiele prostsza.


Opiekując się chorą osobą należy pamiętać, iż głównie powinniśmy okazać się dla nich wsparciem. Troska i opieka nie powinna polegać przecież na wyręczaniu we wszystkim, lecz pomocy w powrocie do zupełnej sprawności.