Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 24 March 2022
  • By: addmean
Przygotowując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę dostępne formy reklamy, w tym także reklamę na telebimie. Jest to jedna z popularniejszych form reklamy zewnętrznej, gdyż z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, w szczególności, jeśli zaprezentowany film jest naprawdę ciekawie zmontowany.

Telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Telebim to świetne rozwiązanie, niemniej należy zatroszczyć się o to, by przygotowana reklama stanowiła ciekawą kompozycję. W tym celu opłaca się podjąć współpracę z doświadczoną firmą zajmującą się przygotowaniem prezentacji firmowej. To, jak długa będzie to prezentacja oraz jakie będą zastosowane rozwiązania wzmacniające efekt, zależy od budżetu jakim dysponujemy.

Naprawdę fascynuje Cię opisywana kwestia? Skoro tak, to oprócz tego zobacz treść na stronie, którą przeczytasz na podobnym portalu.

Warto odłożyć więcej pieniędzy na tego rodzaju reklamę, zwłaszcza, gdy wiemy, że może ją zobaczyć rzeczywiście duża liczba odbiorców. Wpływa na to oczywiście umiejscowienie telebimu.

Najlepsze są te lokalizacje, w których generowany jest duży ruch, ale jednocześnie przechodnie, czy kierujący muszą się na moment zatrzymać. Ta chwila przeznaczona jest właśnie dla nas, a właściwie na zaprezentowanie naszej firmy. Świetnym miejscami są zatem między innymi różnego typu place i skrzyżowania w mieście, gdzie obowiązuje sygnalizacja świetlna.


Dobrym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka - znajdź ofertę wynajmu telebimów. W takiej ruchliwej okolicy kierowcy, zwłaszcza w godzinach szczytu muszą mimo woli postać jakiś czas na światłach. Telebim w takim miejscu to zatem najlepsze rozwiązanie. Te parę minut może z jednej strony być dla kierowców urozmaiceniem w trakcie oczekiwania na światłach, a z drugiej być dla nas idealnym sposobem na rozpromowanie usług.

Ważne jest, by wykorzystany film w telebimie był naprawdę interesujący – a więc świetnie przedstawiał ofertę naszej firmy oraz wykorzystywał niebanalne rozwiązania podczas prezentacji, dzięki którym kierowcy czy przechodnie skierują na reklamę swoją uwagę. Warto zastosować również rozwiązania, które zawsze się sprawdzą – dowcip, niecodzienne sytuacje, czy wizerunek znanej postaci. Typ kompozycji będzie zależny tak jak już wcześniej wspomniano od naszych funduszy. Doświadczona agencja reklamowa będzie potrafiła jednakże przygotować naprawdę oryginalny film za nawet małą sumę.