Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Garderoba kapsułowa – organizowanie szafy

  • Posted on: 10 May 2022
  • By: addmean
Szafa w kapsule jest to termin, który w modowym świecie obowiązuje od siedemdziesiątych lat ubiegłego wieku. W praktyce znaczy, że w naszej garderobie znajduje się jedynie wyznaczona ilość odzień o wszechstronnym przeznaczeniu, w barwach jakie będą pasować do jak najogromniejszej ilości pozostałych ciuszków oraz uzupełnień.


Z niedużej ilości ubrań możesz wykreować wiele zestawów strojów na co dzień. Kompletując swoją garderobę kapsułową na określone sezony, wpierw musimy pozbyć się ubrań, jakie są całkowicie zbędne. Oto nieco ważnych reguł, jakie uproszczą ów proces.
książka
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com


Żaluzje drewniane
Author: John Carmichael


Zupełnie opróżnij garderobę. Rozłóż ciuchy na łóżku albo posadzce. Zerknij na opustoszałe półeczki a także miejsce, które za chwilkę uporządkujesz. Dużo łatwiej jest zacząć od zera a także stworzyć podstawę, aniżeli pracować na pełnych półkach, mieszać odzienia i nie móc zdecydować, które zostają, natomiast jakich się pozbyć. Teraz wybierz ulubione odzienia, jakie jesteś w stanie przyodziać chociażby natychmiast jak też wyjść w nich z budynku. Doskonale się w nich czujesz, znakomicie wyglądasz a także są we właściwym rozmiarze. Posegreguj odzienia na sezonowe jak też te wielofunkcyjne. Spójrz na swe ulubione odzienia. To dokładnie Twój styl, około jakiego zbudujesz kapsułową garderobę. Zbliża się jesień, sprawdź - gastro centrum urządzenia gastronomiczne zatem czy w Twoim mieście mieści się hurtownia kurtek damskich, w której bez zbytnich kosztów można wyposażyć się w garderobę jesienno-zimową.


Jednak do hurtowni bądź handlowej galerii wybierz się dopiero wówczas, gdy rozsądnie zaplanujesz ilość oraz rodzaj ubrań, jakie istotnie będą niezbędne.