fundusze

Działki pod inwestycje - jak działać dostając w spadku niepotrzebne grunty?

  • Posted on: 7 May 2022
  • By: addmean
inwestycje
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Życie płata nieprzewidywalne figle. Jedne chwile na długo zapadają w pamięć, będąc jednymi z najpiękniejszych dni jakich dane nam było doświadczyć, inne z kolei chciałoby się z owej pamięci wymazać. Litania cudownych wspomnień potrafi być naprawdę długa. Pierwszy upragniony samochód, pierwszy pocałunek, wesele, otrzymanie wymarzonej pracy, narodziny potomka to tylko niektóre z nich.

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 24 March 2022
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Projektując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę różne formy reklamy, w tym również reklamę na telebimach. Jest to jedna z popularniejszych form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony zwraca uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, jeśli przygotowany film jest naprawdę ciekawie zmontowany.

Niewielki remont w czasie urlopu? Sprawdź, jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy

  • Posted on: 25 October 2020
  • By: addmean
gazetki
Urlop to nie tylko doskonały czas na relaks. Kilka dni z niego spokojnie możemy przeznaczyć na niewielkie prace domowe, na jakie do tej pory nie mieliśmy czasu. Sporządźmy listę spraw do załatwienia. Jeżeli szykuje nam się większy remont, bez wątpienia musimy zapoznać się z przeróżnymi ofertami. Dzięki nim uda nam się zaoszczędzić. Od czego trzeba zacząć?

Przekonaj się czy osobisty fundusz inwestycyjny nie byłby dobrym wyjściem na ulokowanie Twoich pieniędzy

  • Posted on: 17 September 2020
  • By: addmean
inwestowanie w fundusze
Source: http://pixabay.com
Jeszcze nie tak dawno wiele osób śniło o posiadaniu złotej karty, która była oznaką zamożności. W chwili obecnej tego typu karta to bezdyskusyjne minimum dla każdego przedsiębiorcy, który codziennie rozkręca swój biznes. Jeśli i Ty zarządzasz niemałą ilością pieniędzy, które pragniesz pomnażać to warto dowiedzieć się jak zrobić to najlepiej.

Pages