lokalizacja

Pasmanteria - a więc, tekst o odwiecznym problemie rodzaju: "Mamo! Posiadam znowu dziurkę wewnątrz spodniach!"

  • Posted on: 26 May 2022
  • By: addmean
długopisy
Author: Sarah (Rosenau) Korf
Source: http://www.flickr.com
Każdziutki rodzic, a szczególnie każdziutka mamusia ma pojęcie, co bywa jednym z najbardziej dużych problemów, kiedy dziecko jest bardzo aktywne, oraz dużo czasu spędza na dworku z kolegami.

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 24 March 2022
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Projektując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę różne formy reklamy, w tym również reklamę na telebimach. Jest to jedna z popularniejszych form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony zwraca uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, jeśli przygotowany film jest naprawdę ciekawie zmontowany.

Inwestycje mieszkaniowe, sprzedaż i wynajmowanie kwater w Polsce

  • Posted on: 14 January 2022
  • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w okresie, w których miejsce ma rozwój międzynarodowej gospodarki. Wydarzenie to wpływa także na sytuację w Polsce. Obywatele mają coraz więcej pieniędzy. Polepsza się także sytuacja na rynku parceli. Sprzedaje się coraz więcej lokali. Takie fakt ma miejsce szczególnie w dużych ośrodkach zurbanizowanych, które są zgromadzeniem miejsc pracy. Mieszkańcy zaczynają na inwestowania i kupują kwatery.

Co każdy musi wiedzieć o lokalach mieszkalnych oraz użytkowych na terenie Warszawy?

  • Posted on: 11 September 2021
  • By: addmean
Warszawa
Author: Radek Kołakowski
Source: http://www.flickr.com
Nie bez powodu największym zainteresowaniem mogą pochwalić się dzisiaj nieruchomości w dużych miastach, a przede wszystkim w Warszawie, gdzie możemy zauważyć spore uprzemysłowienie. Chociaż budynki mieszkalne, jak też przemysłowe w Warszawie osiągają dziś dość wysokie ceny, bez wątpienia są one szczególnie opłacalną inwestycją.

Pages