polska

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zakupem Fiata Seicento? Co powinniśmy myśleć o tym samochodzie, czy warto go kupić?

  • Posted on: 7 October 2021
  • By: addmean
Fiat Punto
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Twierdzi się, iż Fiat 126p faktycznie zmotoryzował Polskę. Nawet jak jest w tym stwierdzeniu przesada, to trzeba przyznać, iż ten model auta ma wielkie wpływ na nasz polski rynek. Dowodem tani i ogólnodostępny Cinquecento, który po niedługim czasie doczekał się i swojego bardziej nowoczesnego następcy. Na pewno powinniśmy potwierdzić, że to faktycznie Seicento jest odtwórcą roli takiego samochodu, którym w dawnych czasach był znany wszystkim “maluszek”.

Składki do ZUS i ich wyliczanie

  • Posted on: 3 September 2021
  • By: addmean
rozliczenia
Source: pixabay
Jeśli chcemy mieszkać w Polsce i chcielibyśmy mieć bezpłatne wizyty u doktora i emeryturę na stare lata, to musimy mieć na uwadze składki do ZUS. Oczywiście można ubezpieczać się w różnych, innych firmach, ale w rzeczywistości najbardziej znanym sposobem na ubezpieczenie się jest właśnie ZUS. Wszystkie zakłady zatrudniające ludzi, muszą odprowadzać składki do ZUS-u. .

W jakich sytuacjach musimy skorzystać z pomocy tłumacza? Czy nawet bardzo dobra znajomość języka to czasami za mało?

  • Posted on: 11 December 2020
  • By: addmean
koszty
Author: Aquaform
Source: Aquaform
W obecnych czasach dobrze jest znać obce języki. Natomiast prościej jest powiedzieć, aniżeli zrobić. Z tego względu też często pomimo paru lat uczenia się okazuje się, że taka znajomość języka nie jest zbyt duża i wciąż mamy trudność z rozmową w innym języku, a co dopiero ze zrozumieniem bardziej zaawansowanych tematów.

Czy powinno się sprowadzić auto z drugiej ręki?

  • Posted on: 14 January 2015
  • By: addmean
Ford Fiesta
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Poza tym im lepsze części, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ich wyczerpanie będzie dla nas zaskoczeniem i iż nie zdążymy ich zmienić, nim przyjdzie do jakiejś tragedii. To właśnie tam będziemy mieli świadomość, iż otrzymamy wszystkie niezbędne części od ręki, że dostaniemy najważniejsze dane na temat ich jakości i trwałości, a równocześnie także będziemy mogli liczyć na to, że uda nam się to wszystko nabyć w rzeczywiście przystępnych cenach. Co więcej w takiej hurtowni możemy też wyszukać dużo kolejnych części wyposażenia naszego pojazdu o których wcześniej nie pomyśleliśmy, a które mają szansę nam się teraz okazać niesamowicie potrzebne.

Pages